Dobré odpoledne, dnes je úterý 23.7.2019, Svátek má Libor a zítra Kristýna

aahea_coinmba-logo

 Master of Business Administration - MBA

 

 

Využijte možnost studovat prostřednictvím internetových technologií, bez dojíždění, s možností zahájit studium již v červenci 2019

Přihlásit se můžete zde: Přihláška ke studiu

Vážení klienti,

Nabízíme Vám vzdělávání orientované na výkon povolání a rozvoj svých profesních i osobnostních kompetencí.

právě nyní zahajujeme následující specializace on-line studia MBA, z nichž si můžete jednu vybrat a ještě dnes se ke studiu přihlásit. Tyto studijní programy probíhají pod akreditací AAHEA USA.

Přihláška ke studiu Reference našich absolventů

Základní informace o studiu:

Nabízíme Vám exkluzivní nabídku studia MBA v různých specializacích tak, abyste si v našem portfoliu našel takovou specializaci, která Vás podpoří v profesním rozvoji a bude také stimulátorem rozvoje Vaší osobnosti a Vaší kariéry.

prom-1Obsah všech studií je ryze profesní. V průběhu studia budete plynule navazovat na Vaše doposud získané profesní i životní zkušenosti. Cesta dalšího rozvoje je u nás pro každého posluchače individuální.

Studium odpovídá nejmodernějším trendům vzdělávání manažerů a specialistů ve vyspělých zemích. Ve světě je standardem u exkluzivních vzdělávacích institucí umožnit manažerům a specialistům studium z „domácí učebny“, tzv. on line studium přes internet. To ale vyžaduje perfektní e-learningové zabezpečení. U nás takovou podporu studia dostanete. Máte k dispozici e-learningové texty, samodiagnostiku a videonahrávky. Každý měsíc nastudujete jeden modul a v seminární práci v rozsahu 5 stran si vypracujete svoji aplikaci získaných znalostí do své praxe a svého života. I když cílem je rozvoj profesních kompetencí, vybudujete si také takový teoretický základ na úrovni magisterského stupně studia, kterým disponují Vaši kolegové ve vyspělých zemích světa.

V průběhu studia si zpracujete disertační práci. V ní si budete řešit problém svého pracoviště, nebo Vaší profese. Proto ani vypracováváním disertační práce neztratíte zbytečně žádný čas. Právě toto si chválí všichni naši absolventi. Disertační práci obhájíte před zkušební komisí složenou z profesorů, docentů, specialistů z praxe a akademických pracovníků.

Naši zahraniční partneři, kteří se podílí na inovaci obsahu studia nás přesvědčili, že uchazeč o studium má právo začít studovat ihned, jakmile se ke studiu rozhodne. Proto u nás můžete začít studovat kdykoliv. Jakmile odešlete na EPI svoji přihlášku ke studiu, začleníme Vás do nové studijní skupiny. Můžete si být jistí, že právě nyní se Vaše studijní skupina tvoří.

 

  • Délka studia: ve všech specializacích dvousemestrální studium.
  • Forma studia: on-line studium (odkudkoliv přes internet s využitím elektronických studijních textů, videonahrávek a dalších moderních mobilních technologií).
  • Požadavky na přijetí ke studiu: absolventi vysokých škol (Bc., Mgr., Ing., BBA, BA, MSc., JUDr., atd.), nebo absolventi středních škol s maturitou s odpovídající praxí.

Každý náš absolvent dostává mimo vlastní diplom MBA také výpis absolvovaných předmětů tzv. Diploma supplement, který prokazuje jejich kreditní úroveň. Diplomy jsou absolventům předávány na slavnostním vyřazení.

Z našeho vzdělávacího komplexu již odešlo od roku 1991 přes 8340 úspěšných absolventů. Zařadíte se mezi ně i Vy? Pokud se rozhodnete studovat u nás, srdečně Vás v našem týmu uvítáme.

Další odpovědi na Vaše dotazy Vám podá:

 

foto Telefon: +420 606 301 224
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
prof. Mgr. Iveta Hashesh, PhD., MBA
Prorektorka pro pedagogickou činnost

 

Novinky

Den otevřených dveří

31. 8. 2019 | 8:00 - 12:00

Ukázky učebních textů

Ukázka závěrečných prací